Usługi

Naprawy  oraz obsługa pogwarancyjna dystrybutorów i zbiorników

Wykonujemy naprawy dystrybutorów, zbiorników plastikowych jak i stalowych takich marek jak: Piusi, Nala Motors, Arccan, Smdp, Elatech, Ur, Tuthill, Titan Eko, Tuffa, Atlas, Eko Systemy, Valdromas, Deso, Harleqin. Wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu u klienta lub wysyłkowo, a na każdą usługę udzielana jest gwarancja.

do góry


Przeglądy okresowe dystrybutorów oraz zbiorników

Producenci zbiorników w dokumentacji DTR zalecają wykonywanie przeglądów okresowych nie rzadziej niż raz w roku, przez kompetentny serwis, a każda kontrola musi być zarejestrowana. Celem corocznej kontroli urządzenia jest utrzymanie go w należytym stanie technicznym a co za tym idzie urządzenie będzie bezpieczne dla użytkowników jak i środowiska. Pamiętaj na zbiornik plastikowy udzielana jest 10 letnia gwarancja pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów okresowych podczas przeglądu sprawdzanych jest kilkanaście elementów urządzenia oraz oceniany jest stan techniczny, wykonywana jest także kalibracja licznika.

do góry


Kalibracje liczników mechanicznych, elektronicznych

Firma wykonuje kalibracje przepływomierzy elektronicznych jak i mechanicznych przy wykorzystaniu legalizowanej kolby pomiarowej o pojemności 20 litrów.Tylko regularnie wykonywana kalibracja pozwala nam na prawidłowe odczyty licznika.

do góry


Klejenie zbiorników plastikowych

Przypadki losowe lub nieodpowiedzialne osoby sprawiają, że zbiornik może ulec uszkodzeniu i jego eksploatacja staje pod znakiem zapytania, gdyż żaden inspektor BHP oraz UDT nie dopuści do dalszego użytkowania a konsekwencje skażenia środowiska mogą przewyższyć cenę nowego zbiornika, lecz większość uszkodzeń MOŻNA naprawić- przekonaj się!!!

do góry


Montaż, pierwsze uruchomienie, przeszkolenie personelu z zakresu obsługi dystrybutorów oraz zbiorników

Pierwsze uruchomienie urządzenia powinny wykonywać osoby z odpowiednim przeszkoleniem ponieważ wiąże się to z bezpieczeństwem osób korzystających oraz odpowiednimi zasadami bezpieczeństwa przy posadowieniu zbiornika. Kupiłeś nowy zbiornik? My przyjedziemy uruchomimy przeszkolimy oraz zapoznamy z zasadami bezpieczeństwa cały personel.

do góry


Transport zbiorników plastikowych

W celu kompleksowej obsługi klienta zapewniamy transport zbiorników na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do tego typu ładunków dlatego też możesz zlecić nam zmianę lokalizacji zbiorników lub odbiór nowych zbiorników od producenta, a my dostarczymy pod wskazany adres rozładujemy i przeszkolimy Twój personel.

do góry


Kontrola przestrzeni między płaszczowej

Płyn monitorujący szczelność między płaszczami w zbiornikach stalowych po pewnym czasie traci swoje własciwości (może zamarznąć) dlatego też trzeba kontrolować jego stan, oraz wymieniać jeśli jest taka konieczność. W zbiornikach plastikowych dość często dochodzi do przelania paliwa w drugi płaszcz, co jest niebezpieczne dla środowiska. Wystarczy opróżnić przestrzeń międzypłaszczową, by móc korzystać z urządzenia bez obawy skażenia środowiska.

do góry


Nietypowe usługi montażowe instalacji paliwowychPosiadamy bogate doświadczenie z zakresu montażu instalacji poborowych oraz tłocznych do zbiorników na olej napędowy i opałowy. Wykonujemy instalacje przyłączeniowe do różnego rodzaju urządzeń zasilanych olejem opałowym, montaż sond pomiarowych oraz urządzeń zabezpieczających przed przepełnieniem zbiornika.

do góry


Modernizacje istniejących systemów paliwowych


Nie wszystkie urządzenia trzeba wymieniać na nowsze, czasami wystarczy wymienić lub zamontować dodatkowe elementy wyposażenia, aby z naszego prostego dystrybutora otrzymać system zarządzania, który kontroluje zużycie paliwa w Twojej firmie. Zadzwoń a my Ci doradzimy !!!

do góry


Czyszczenie zbiorników plastikowych

Zapraszamy do korzystania z usługi czyszczenia zbiorników plastikowych. Zanieczyszczenia oraz woda gromadzone w zbiorniku mogą spowodować uszkodzenie dystrybutora lub silników w pojazdach, nie pozwól na to!!! Technologia czyszczenia polega na filtracji paliwa w urządzeniu filtrującym, oraz ciśnieniowym czyszczeniu wnętrza zbiornika.

do góry


Język polski


Jeżeli posiadasz dystrybutor z systemem zarządzania marki piusi a w menu nie masz jeszcze języka polskiego to koniecznie skontaktuj się z nami a my to zmienimy.

do góry


Łączenie zbiorników w baterie


Jeżeli planujesz zakup dodatkowego zbiornika lub kilku połączonych ze sobą, to my profesjonalnie wykonamy połączenie tych zbiorników oraz zrobimy przyłącze do dystrybutora paliw, a całość zostanie sprawdzona pod wzgledem szczelności oraz udzielimy gwarancji.

do góry


Doradztwo techniczne


Jeżeli chcesz zmodernizowac lub kupić nowe urządzenie paliwowe a masz wątpliwości jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy zadzwoń do nas a my przedstawimy rozwiazanie najbardziej odpowiednie do prowadzonej działalności.

do góry

Jeśli nie znaleźli Państwo produktu, zapraszamy do kontaktu!